KZ kipufogó tapasztalat

Minden, amit a KZ Kipufogóról tudni lehet. Kérdések, tesztek, vélemények.
Weboldal: www.kzkipufogo.hu

Moderátor: papszy

Suby

KZ kipufogó tapasztalat

Hozzászólás Szerző: Suby »

Az én autómra az elsők között került fel KZ kipufogó.

Teljesítményben eget rengetően sokat nem dobott rajta, de egy picit mégis más. Fogyasztás picit csökkent.
De ami a lényeg. 2 éve fent van. Rozsda még nincs rajta, a polírozott kipufogó vég pedig egyszerűen gyönyörű.

Hamarosan készítek róla egy videót, milyen állapotban van a dob, 2 év intenzív használat után.
Ha érdekel a téma, KATTINTS IDE, és iratkozz fel a csatornára!
tosercsabi

Re: KZ kipufogó tapasztalat

Hozzászólás Szerző: tosercsabi »

Én nemrég, 2021 tavaszán hallottam a KZ kipufogóról a Zafiraklubban a facebookon,
aztán az ott látott linken utánanéztem a teljesítmény és egyéb grafikonoknak, amelyet már teszteltek.
Hozzá nem értő lévén sokat akkor nem mondott, de hogy mindenki dícsérte, aki eddig KZ-kipufogót rakatott az
biztos volt. Továbbá az is, hogy hagyományos dobot, tuning dobot és fogyasztáskímélő dobot is készít,
melyekből azonnal el tud folyni a kondenzvíz, és nem gyűlik a dob belsejében, belülről szétmarva a fémet.
Így hát felkerestem a készítőt telefonon. Kaptam is egy elég hamar időpontot, ahol is pillanatok alatt felszerelte a
gyönyörűen elkészített, vadonatúj, a dobon védőfestékkel ellátott, a kipufogóvégen eszméletlenül csillogó krómmal felszépített cuccot.
Messziről mentem, a korábbi szanaszét lyukadt dobommal, visszafele pedig hogy az új volt rajta már észrevehető volt a
fogyasztáscsökkenés. Azóta nem sokat, havi 500-600Km-t megyek, de egy biztos, a hangja halkabb az autónak,
a fogyasztása érezhetően kevesebb. És a kipufogón rozsdának nyoma sincs azóta sem.
Ha több tapasztalatom, észrevételem lesz, feltétlen megosztom.
Válasz küldése